shutterstock_1129154747_Voss1

I Tind Økonomi har vi ansatte med høy kompetanse innen regnskap, skatt og økonomisk rådgivning.  Kvalitet i arbeidet er grunnlaget for alt vi gjør. Dette er din største trygghet for å få god hjelp med små og store utfordringer i selskapets økonomiske hverdag.

Knut Haddal

Partner – Autorisert regnskapsfører Statsautorisert revisor – daglig/faglig leder

Tlf.: 905 83 927
E-post: knut@tindok.no

Therese Johannessen

Partner – Systemansvarlig Xledger og teamleder i Os

Tlf.: 978 90 556
E-post: therese@tindok.no

Tony Andre Fagerthun

Økonomimedarbeider

Tlf.: 474 14 352
E-post: tony@tindok.no

Glenn Erlend Grøttå

Autorisert regnskapsfører – økonomirådgiver

Tlf.: 988 75 832
E-post: glenn@tindok.no

Bente Fjeld

Personalrådgiver/HR

Tlf. 957 53 243
E-post: bente@tindok.no

Sonia Orrebakken

Økonomimedarbeider

Tlf.: 483 39 306
E-post: sonia@tindok.no

Anne Teigland

Økonomirådgiver

Tlf.: 908 31 618
E-post: anne@tindok.no

Iselin Sævareid

Økonomimedarbeider

Tlf.: 974 67 987
E-post: iselin@tindok.no

Bytte regnskapsfører?

Er du på utkikk etter ny regnskapsfører/samarbeidspartner på økonomi kan vi hjelpe deg med å få bedre økonomisk kontroll og oversikt. Med målrettet rapportering på de forhold som er viktig for deg bidrar vi med verdiskapende informasjon slik at du kan ta bedre beslutninger.

Alt handler om å forstå din virksomhet før vi tilpasser tjenestene du har bruk for.  Vi benytter de mest moderne og effektive systemene og tar teknologien i bruk slik at vi kan levere en tjeneste med høy kvalitet til lavest mulig kostnad.

Ønsker du mer informasjon eller en demo, vennligst ta kontakt med Jan Geir Jensen, telefon: 959 75 445, E-post: jan.geir@tindok.no eller Therese Johannessen, telefon: 978 90 556, E-post: therese@tindok.no

Jobbe hos oss?

Vi er alltid på utkikk etter gode medarbeidere. Om du er en erfaren regnskapsfører som har lyst å jobbe i et trivelig og profesjonellt miljø, ta kontakt med Jan Geir Jensen på e-post eller på telefon 959 75 445.

Avdeling Os

Besøksadresse:
Os: Brugata 6 – tlf: 978 90 556
E-post: post@tindok.no

Bli kunde